O nas


Outsourcing24 Sp. z o.o. świadczy swoje usługi ponad 10 lat. Od początku swojej działalności oferujemy usługi w zakresie outsourcingu informatycznego i outsourcingu finansowo-rachunkowego, kadrowo-płacowego, BHP, doradztwa podatkowego dla firm i przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki. Realizujemy usługi outsourcingowe, konsultingowe, projektowe i wdrożeniowe, dostosowane do potrzeb Naszych Klientów.
Świadczymy również usługi oustsourcingowe i konsultingowe skierowane do firm i osób fizycznych w zakresie Ochrony Danych Osobowych oraz podatku akcyzowego od samochodów, obrotu towarowego z zagranicą i prowadzonych w tym zakresie postępowań przez polskimi organami celnymi.
Na rynku usług IT oferujemy usługi w zakresie outsourcingu i kompleksowej obsługi informatycznej firm i przedsiębiorstw.
Celem działalności naszego zespołu jest wspieranie firm i organizacji w utrzymaniu infrastruktury IT związanej bezpośrednio z prowadzoną działalnością biznesową, która jest najważniejszym aspektem ciągłości działania każdego podmiotu. Realizujemy go poprzez projektowanie i wdrażanie nowoczesnych oraz efektywnych rozwiązań informatycznych opartych na najnowszych technologiach i systemach. Na bieżąco śledzimy nowe technologie i stosujemy je, zapewniając tym samym najnowocześniejsze rozwiązania dla działalności biznesowej naszych Klientów, zachowując stabilność i pewność wdrażanych systemów oraz utrzymując ich ciągłe działanie.
Wdrażamy nowe rozwiązania "szyte" na miarę potrzeb Naszych Klientów oraz nadzorujemy istniejącą infrastrukturę informatyczną. Działania te mają na celu zwiększenie wydajności funkcjonującej w firmie infrastruktury. Nieustannie dążymy do zapewnienia Naszym Klientom najwyższej jakości rozwiązań zapewniając satysfakcję Naszych Partnerów biznesowych. W pracy stosujemy najlepsze praktyki i uznane standardy takie jak ITIL czy Prince2.
 
Naszym celem jest zapewnienie przedsiębiorcom możliwości skupienia się na podstawowym profilu działalności poprzez przekazanie obsługi procesów pomocniczych do specjalistycznej firmy zewnętrznej.
Naszym Klientom gwarantujemy partnerską współpracę opartą na profesjonalnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.
 
Pracujemy z najlepszymi dlatego warto nam zaufać.
 
Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.
Pomożemy w doborze i dostarczymy optymalne rozwiązania dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.