Ochrona Danych


Szanowni Państwo
Każda firma przetwarzająca dane osobowe (wystarczy, że posiada dane osobowe swoich pracowników) musi posiadać odpowiednio opracowaną i wdrożoną Politykę Bezpieczeństwa w zakresie Ochrony Danych Osobowych. Jest to niezbędny wymóg, prawnie stawiany wszystkim firmom. Ustawa o Ochronie Danych Osobowych i inne przepisy szczegółowo określają wymogi dotyczące obowiązków firm w zakresie przetwarzania i ochrony danych osobowych.
Indywidualnie opracowujemy i wdrażamy Politykę Bezpieczeństwa Informacji - Ochrony Danych Osobowych. Nasza Polityka Bezpieczeństwa Informacji - Ochrony Danych Osobowych obejmuje zagadnienia ochrony danych i zasobów informacyjnych firmy oraz ochrony danych osobowych przetwarzanych w firmie, z uwzględnieniem wszelkich wymogów prawnych oraz  potrzeb i wymagań związanych z jej działalnością.
Nasza usługa obejmuje przygotowanie i wdrożenie Polityki Bezpieczeństwa Informacji - Ochrony Danych Osobowych oraz stworzenie niezbędnej dokumentacji w tym zakresie. W kooperacji z Państwem stworzymy niezbędne procedury oraz opiszemy procesy w zakresie przetwarzania i ochrony danych, w tym danych osobowych.
Efektem naszej współpracy będzie opracowana optymalna Polityka Bezpieczeństwa Informacji - Ochrony Danych Osobowych, oparta na szczegółowo opracowanej dokumentacji oraz wdrożonych procedurach uwzględniających aktualnie obowiązujące przepisy.
Jeśli do tej pory nie posiadacie Państwo wdrożonej Polityki Bezpieczeństwa  Informacji - Ochrony Danych Osobowych lub potrzebujecie pewności, że ochrona danych osobowych w Państwa firmie będzie odpowiadać obowiązującym przepisom – zachęcamy do skorzystania z naszych usług i kontaktu w tym zakresie z naszymi specjalistami.
 
Tak na marginesie, pragniemy poinformować, że za brak aktualnej i funkcjonującej Polityki Bezpieczeństwa Ochrony Danych Osobowych lub naruszenie zasad Ochrony Danych Osobowych, grozi odpowiedzialność finansowa a nawet karna.
 
Jeśli chcecie Państwo uniknąć odpowiedzialności finansowej i karnej skontaktujcie się z Nami - pomożemy.
 
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług "szytych na miarę", dostosowanych do potrzeb naszych klientów oraz obowiązującego prawa.